Przywództwo autentyczne

Spotkanie rozwojowe z końmi metodą Horse Assisted Education

Przywódca to rola, po którą sięgamy w różnych etapach naszego życia. Jedni z nas czują się jako liderzy naturalnie, a inni potrzebują się tego uczyć.

Jaki jest mój styl przywództwa? Kiedy utykam, a kiedy jasno wyznaczam cele i dążę do nich? Jak na moje prowadzenie reagują pracownicy i bliscy? Może za dużo biorę na moje barki? A może odpuszczam w połowie procesu i… niech dzieje się samo!

Bez względu na to, w jakiej sytuacji życiowej jesteś, zawsze możesz stać się lepszym liderem dla siebie samego i dla ludzi z którymi pracujesz. Jednym z najlepszych sposób nauki prowadzenia jest kontakt z końmi trenerami. Konie są lustrem, reagują na wszystkie sygnały płynące od nas. Odczytują naszą mowę ciała, emocje, energię z jaką się wyrażamy. Reagują na całościowy przekaz jaki od nas płynie.

Podczas warsztatu pomogę Ci wypracować Twój indywidualny styl przywództwa, taki który będzie skuteczny w realizacji celów i jednocześnie w zgodzie z Tobą.

Zapraszamy wszystkich, którzy podczas ćwiczeń z końmi chcą:
– nauczyć się jak w sposób szczery i autentyczny wykorzystywać różne modele przywództwa
– uświadomić sobie swoje uczucia oraz intuicję i włączyć je do procesu podejmowania decyzji
– poznać sposoby na czytelne wyznaczanie własnych granic

Większość czasu spędzimy z końmi na ćwiczeniach, interakcjach i obserwacji stada. Będziesz przebywał wśród przyrody. Doświadczysz spotkania, które angażuje zmysły, uczucia, intuicję i przynosi realną zmianę w Twoim dalszym życiu.

Dostaniesz od koni jeszcze coś szczególnego, odkryjesz to sama/sam! Przygotuj się na niespodziankę 🙂

DLA KOGO?
Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich, którzy prowadzą lub chcą prowadzić zespoły ludzi. Dla menedżerów, szefów projektów, nauczycieli, trenerów, terapeutów. A także dla tych, którzy po prostu chcą lepiej poznać samych siebie i skutecznie przewodzić własnemu życiu!

METODA:
Warsztat prowadzony zgodnie ze standardami Horse Assisted Education (http://www.herosteps.eu/coaching-i-konie/).

Nasze konie lubią ludzi i są do nas przyjaźnie nastawione. Podczas warsztatu nie wsiadamy na konie, nie jest też potrzebna żadna wiedza jeździecka. Jest to przestrzeń, w której pojawia się wielowymiarowe doświadczanie własnego sposobu działania.

SPOTKANIE PROWADZI: Joanna Szypuła, facylitatorka pracy metodą Horse Assisted Education, autorka programu rozwojowego „W kontakcie z koniem”.

Wchodząc w przestrzeń koni, łatwiej jest nawiązać kontakt z wewnętrznym prowadzeniem, z tym co poza umysłem. Konie dostosowują się do nastrojów ludzi i akceptują je. Wtedy jesteśmy widziani prawdziwi i bez oceny, co ułatwia nam samym bycie ze sobą w tej energii.

Przeważnie podczas spotkań z końmi wydarza się dużo więcej, niż jestem w stanie napisać. Zapraszam do stada!

 

 

 

Share