Kobieta MOCY – Podróż Bohaterki Kobiecy warsztat rozwojowo – inicjacyjny z końmi

Kobieta MOCY – Podróż Bohaterki

Kobiecy warsztat rozwojowo – inicjacyjny

 

Dom pod Wierzbą, okolice Wrocławia

Co dla mnie oznacza, że jestem kobietą? Jaka jest moja siła i moc? Jaki jest mój potencjał? Jaki jest mój wpływ na świat, w którym żyję? Do czego daję sobie prawo? Jaka jest moja dzika natura? Nieograniczona maskami i starymi normami. Jaka jest moja medicine – moja uzdrawiająca moc dla świata?

Łagodna, odważna, silna, kochająca, współodczuwająca, opiekuńcza, waleczna, gniewna, niezależna, swobodna, słaba… każdą Ciebie witamy! Świat potrzebuje Ciebie, właśnie takiej.

Poczułyśmy zawołanie, by stworzyć przestrzeń dla kobiet, w której będą mogły sięgać bez lęku po swoją moc i swobodnie wyrażać siebie. Wzrastamy razem, we wspólnym kobiecym kręgu, otwierając się na dawanie i przyjmowanie wsparcia. Zapraszamy kobiety do nas. Zapraszamy do odwagi w byciu autentycznym.

Zapraszamy na kobiecy warsztat rozwojowo – inicjacyjny, do przestrzeni głębokiej pracy z kobiecością.

Program warsztatu:

  • Praca z końmi

Jeden dzień warsztatu spędzisz na ćwiczeniach z końmi. Będziemy poszukiwać mocy i przywództwa we własnym życiu. Konie są dla nas doskonałym lustrem, reagują na nasze sygnały płynące z ciała, zarówno te świadome, jak te nieuświadomione. Dzięki temu uczą nas spójności i integralności, jasnego wyrażania siebie, swoich potrzeb i celów. Przy koniach nauczymy się stawiać i szanować granice własne i innych.

  • Zwierzę mocy

Wyruszysz w podróż na spotkanie ze swoim zwierzęciem mocy. Nauczysz się jak zintegrować jego energię, skorzystać z jego nauk i wskazówek.

  • Podróż bohaterki

Zobaczysz na jakim etapie swojej wewnętrznej, archetypowej podróży się znajdujesz. Co potrzebujesz teraz zrobić i co Cię może teraz wesprzeć.

 

Podczas warsztatu doświadczysz inicjacyjnych ceremonii osadzonych w przyrodzie. Będą medytacje, taniec i ruch autentyczny przy bębnach i ognisku, ćwiczenia energetyczne oraz praca z ugruntowaniem i energią.

Warsztat dla osób dorosłych.

Sesje indywidualne
Po warsztacie będzie możliwość indywidualnej pracy inicjacyjno-terapeutycznej prowadzonej wspólnie przez dwie terapeutki: Joannę Szypułę i Alinę Krzemińską. Sesja trwa 2 godziny.

Miejsce

Dom pod Wierzbą znajduje się pod lasem, w pobliżu żwirowni. Nieopodal płynie rzeka Widawa. Przy sprzyjającej pogodzie będzie możliwość kąpieli.

 

Cztero dniowy warsztat rozwojowy (czwartek – poniedziałek lub sobota – wtorek).

 

Kontakt i zgłoszenia

Joanna Szypuła, e-mail: joannaszypula1@gmail.com, tel. 730 700 277

Alina Krzemińska, e-mail: zrodlomocy@gmail.com, tel. 506 164 541

Prowadzące

Alina Krzemińska (Źródło Mocy) – terapeutka, coach, pisarka. Towarzyszę ludziom w rozwoju i odkrywaniu ich własnej mocy. Pomagam przekraczać życiowe progi, blokujące schematy i przekonania, oraz sięgać po wyjątkowy potencjał drzemiący w każdym z nas. Kieruję się podejściem, że do terapeuty przychodzisz PO MOC, by odkryć źródło tej Mocy w sobie i nauczyć się z niej korzystać. Jestem dyplomowaną terapeutką Gestalt (więcej o podejściu Gestalt TUTAJ). Prowadzę warsztaty rozwojowe, terapię indywidualną i coaching. Pracuję w zespole Tanny Jakubowicz-Mount w programie „Progi Życia”.

Joanna Szypuła (www.joannaszypula.pl) – praktyk biznesu, terapeutka, coach, facylitatorka Horse Assisted Education. Wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym. Pomagam rozwiązywać konflikty wewnętrzne i problemy życiowe. Towarzyszę w procesie zmiany poprzez coaching, terapię, prowadząc warsztaty rozwojowe i treningi przywództwa z końmi według mojego autorskiego programu „Coaching i koń”. Pomagam wyzwalać się z ograniczających stereotypów i sięgać po archetypy pełne życia i mocy.

Share