Ośrodek

Dom pod Wierzbą to prywatny dom rodzinny i przestrzeń warsztatowa pod lasem, niedaleko Jelcza – Laskowice, zaledwie 30 km od Wrocławia, 20 km od Oławy i 10 km od Oleśnicy.

Tuż przed ostatnim zakrętem do naszego domu powita Was stara Wierzba, a dalej zobaczycie las. Dom stoi wśród łąk, zamiast bramy i płotu strzegą go przepiękne dęby. Mamy sporo miejsca na ognisko, aktywności i odpoczynek wśród zieleni. Można się wybrać na spacer nad Widawę lub żwirownię. Nazrywać ziół, kupić jajka i olej od sąsiada.

Dom Pod Wierzbą

Dom Pod Wierzbą

Piętro to dwie duże sale warsztatowe służące też jako wspólne sypialnie. Na parterze do dyspozycji gości są dwa pokoje kilkuosobowe  i dwie łazienki. W domu jest dużo przestrzeni i swobody.

Gotujemy pysznie i zdrowo. Skosztować tu można prostych dań wegetariańskich. Do wyboru jest pieczywo nie tylko na mące pszennej. Choć królują zupy, kasze i warzywa, nie stronimy od smacznych kiełbasek przy ognisku. Dostosowujemy posiłki do potrzeb grupy. Można tutaj zjeść naleśniki z czarnego bzu i kanie rosnące za domem.

Dom pod Wierzbą to baza na coaching i miejsce wypadowe na coaching z koniem metodą Horse Assisted Education. To także miejsce, które możesz wynająć do przeprowadzenia własnych warsztatów.

Zapraszamy na warsztaty i spotkania rozwojowe.

Zapraszamy do kontaktu:

Joanna Szypuła tel. 730 700 277,
e-mail: joannaszypula1@gmail.com

Więcej zdjęć i informacji na Facebooku: Dom pod Wierzbą


Dojazd z Wrocławia pociągiem z Dworca Głównego do stacji JelczLaskowice

Dojazd autobusami z Wrocławia z dworca autobusowego (Wroclavia) do przystanku Laskowice pętla/komisariat.

Z Laskowic odbieramy gości osobiście!
WYDRUKUJ I WEŹ ZE SOBĄ DO SAMOCHODU
Dom pod wierzbą – Brzezinki 1 , 55-220 Gmina Jelcz-Laskowice, ul. Główna 34.
51°05’40.3″N 17°21’35.3″E
Dojazd:
  1. Z Wrocławia ok. 45 min.:
Wjechać na wschodnią obwodnicę Wrocławia i zjechać na rondzie przy ul. Strachocińskiej w kierunku Biskupice Oławskie. Lub z centrum przez Biskupin – ul. Strachocińską – przez rondo prosto na Biskupice Oławskie.
Minąć wioski Dobrzykowice, Nadolice, Chrząstawa (uwaga nie wjeżdżać do Chrząstawy), przez rondo w Miłoszycach prosto, dojechać do Jelcza. Skręcić w lewo na Oleśnicę / Grędzinę (ul. Oleśnicka). Przejechać przez wieś Mościsko prosto. Jechać około 5 km prosto, przejechać przez mały mostek z barierkami i ograniczeniem prędkości i za mostkiem skręcić w lewo na Brzezinki 1 (jest taki drogowskaz). Dalsza instrukcja poniżej w punkcie 4.
  1. Z Oleśnicy (kier. Warszawa, Łódź) około 20 min:
Jechać drogą w kierunku Jelcza-Laskowice, minąć wioski Grędzinę, minąć Brzeziniki, jechać dalej w kierunku Jelcza, przed mostkiem nad rzeczką Graniczna zjechać w prawo w kierunku żwirowni. Jest ograniczenie prędkości i drogowskaz: Brzezinki 1. Dalsza instrukcja poniżej w punkcie 4.
  1. Z Oławy (kier. Kraków, Katowice) ok. 20 min:
Jechać drogą w kierunku Jelcz-Laskowice, dojechać do Laskowic, skręcić w lewo na Wrocław, po około 300 metrach skręcić w prawo na Oleśnicę / Grędzinę. Przejechać przez wieś Mościsko prosto. Około 3-4 km, przejechać przez mały mostek i za mostkiem skręcić w lewo na Brzezinki 1 (jest drogowskaz).
  1. UWAGA – JAK DALEJ JECHAĆ W WIOSCE – WAŻNE

Wjechać do wioski, jechać bardzo wolno, zaraz za 1-szym gospodarstwem (krzyż, tablica ogłoszeń, budynek nr 12 szary tynk) skręcić w prawo w drogę szutrową (mijamy ruiny domu). Jest drogowskaz: DOM POD WIERZBĄ 1 km.

Jechać prosto OKOŁO 1 KM AŻ ZOBACZYSZ SZYLD Dom pod Wierzbą. Kieruj się na 2 jasno żółte – kremowe domy, potem jedź dalej prosto. Przy starym ściętym pniu wierzby jechać lekko w lewo wzdłuż rowu, minąć duży szary budynek rodzinny z okazałą kutą bramą i dalej jechać prosto aż do lasu. Pierwszy dom pod lasem z czarnym dachem to nasz dom. Telefon do mnie w razie potrzeby: 730-700-277.

Okolica:

Brzezinki położone są się na pograniczu Równiny Oleśnickiej i Pradoliny Wrocławskiej, w dorzeczu Odry i jej dopływów: Smortawy, Młynówki Jeleckiej i Widawy. Wioska jest otoczona pięknymi Lasami Gędzińskimi objętymi programem Natura 2000. Podczas spacerów do Widawy, w lesie można spotkać sarny, dziki, lisy, zające i wiele ptaków.

Share