Warsztaty przekroczyły moje oczekiwania.

Asiu, nie potrafiłam jeszcze, tak od razu po warsztatach napisać kilku słów o tym, co się wydarzyło, mimo, że czułam już tę zmianę będąc tam na padoku z Wami i z końmi. Musiałam jakby wrócić do swojego domu i spraw z którymi mam na co dzień do czynienia, żeby być w 100% przekonana, że nastąpiła ta zmiana. Wybrałaś wspaniałe konie przewodników, dziękuję za wszystko.

Zmieniłam się i czuję, że teraz zmieni się całe moje życie, bo zmiany, życiowe zmiany, które planowałam przed warsztatem, mogą być już nie tak konieczne, mogą już nie nastąpić. Niesamowite! Wciąż jakby jestem w fazie niedowierzania, a z drugiej strony mam już tę pewność, że dostałam to, po co przyszłam. A przyszłam na warsztaty z chaosem w głowie, wyszłam z harmonią i spokojem w całym ciele. Dostałam nawet więcej. Warsztaty przekroczyły moje oczekiwania.

Cieszę się bardzo i jeszcze raz dziękuję za poprowadzenie mnie, jak i każdego z uczestników razem i indywidualnie. Wspaniała grupa, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wspólnie się na kolejnych warsztatach spotkamy.

Uczestniczka spotkania rozwojowego „Przywództwo Autentyczne” 2018

Share